Prečo nakupovať u nás?

Vitajte v našom hračkárstve - Vašom dokonalom mieste pre šťastné detstvo!

Naša vášeň pre hračky prekonala všetky hranice a túžba spríjemniť život deťom z celého sveta nás spája v tom, čo robíme najlepšie. Prečo by ste mali nakupovať práve u nás? Tu je pár dobrých dôvodov, prečo by ste nemali premeškať túto neodolateľnú príležitosť:

1. Široký a jednoduchý výber: Snažíme sa prinášať do našej ponuky len tie najkvalitnejšie a najzábavnejšie hračky. Bez ohľadu na vek či záujmy vášho dieťaťa, u nás nájdete presne to, čo potrebujete. Od tradičných klasík po moderné hity - naše regály sú plné rozmanitosti.

2. Kvalita a bezpečnosť je pre nás na prvom mieste: Vieme, že pre vaše dieťa si zaslúžite len to najlepšie. Preto dôkladne vyberáme všetky hračky, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, spoľahlivosť a zábavnosť. Vaša dôvera pre nás znamená veľa.

3. Edukácia cez hru: Veríme, že hra je nielen o zábave, ale aj o vzdelávaní. Mnoho našich hračiek je navrhnutých tak, aby podporovali kreativitu, logické myslenie a rozvoj rôznych dovedností vášho dieťaťa.

4. Radosť zákazníka: Vaša spokojnosť je naším cieľom číslo jeden. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli s výberom, radou alebo akýmkoľvek dotazom. Nakupovanie u nás je nielen o produktoch, ale aj o skvelom zákazníckom zážitku.

5. Rýchla a spoľahlivá doprava: Vaša netrpezlivosť, keď vaše dieťa očakáva svoju novú hračku, je pre nás impulzom zabezpečiť rýchlu a spoľahlivú dodávku a to, aby sa radosť šírila čo najrýchlejšie.

6. Aktuality a zľavy: Nenechajte si ujsť naše špeciálne ponuky, zľavy a novinky! Sledujte nás na sociálnych sieťach Facebook Instagram alebo Google a buďte vždy v obraze o tom, čo je u nás nového, budeme radi za spätnú väzbu v podobe recenzií - každá nás posúva vpred.

Pri nákupe u nás nekupujete len hračky - kupujete nezabudnuteľné zážitky, vzrušenie a šťastné detstvo pre vaše malé poklady. Pridajte sa k našej rodine spokojných zákazníkov a dovoľte nám byť súčasťou radostných chvíľ vo vašom živote.

Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami!

S láskou,

Tím vašich hračiek Gitby.sk


Kontaktné údaje:

e-mail: info@gitby.sk
tel.číslo: +421 904 232 712

Obchodné meno: Lumay s. r. o.
Sídlo: Hečkova 590/3, Radošina 956 05, Slovenská republika
Zapísaná v registri Okresného súdu Nitra, Oddiel Sro, Vložka číslo 58023/N
IČO: 54809622
DIČ: 2121791188
IČ DPH: SK2121791188
Bankový účet: Fio banka, Číslo účtu: 2802291718, IBAN: SK68 8330 0000 0028 0229 1718