Doprava a platba

Aké sú spôsoby dopravy?

 

DPD Kuriér | 3,30 € | Zadarmo pri objednávke nad 50 €

Zásielku doručí kuriérska služba DPD na vami zadanú dodaciu adresu. V deň doručenia vám príde interaktívny e-mail alebo SMS s predpokladaným časom doručenia a PIN kódom, pomocou interaktívneho e-mailu alebo SMS máte možnosť zmeniť dátum alebo adresu doručenia.


Aké sú spôsoby platby?

Online platby zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služieb, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovanou platobnou inštitúciou, ktorá pôsobí pod dohľadom Českej národnej banky. Platby uskutočnené prostredníctvom platobnej brány sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Kontakty | Slovensko:

ComGate Payments, a.s.
Svetlá 1, 81102 Bratislava
E-mail: podpora@comgate.sk
Tel:  +421 222 205 147

Kontakty | Česko:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267


Platba kartou | Zadarmo

Najrýchlejší spôsob platby online. Budete presmerovaný na platobnú bránu ComGate, do rozhrania platobnej brány zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, takže budete pravdepodobne následne požiadaný o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete prostredníctvom textovej správy od svojej banky.


Online bankový prevod | Zadarmo

Pri zvolení spôsobu platby "Online bankový prevod" budete presmerovaný na platobnú bránu, je to platba prostredníctvom internetového bankovníctva cez platobnú bránu ComGate s okamžitým potvrdením úhrady, okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva je k dispozícii pre tri nasledujúce banky: Slovenská sporiteľňa, Tatra banka a VÚB Banka. Ak máte inú banku, platba prebehne štandardným bankovým prevodom - v platobnej bráne ComGate zvolíte tlačidlo "Ostatné banky", a zobrazia sa vám údaje ktoré je potrebné vyplniť do bankovníctva vašej banky - Čiastka, IBAN, BIC / SWIFT a Popis platby - číslo popisu platby vypĺňate vo vašom bankovníctve do poľa nazvaného Informácia pre príjemcu, Správa pre príjemcu alebo Účel platby. Polia pre variabilný symbol a konštantný symbol vypĺňať nemusíte. Tovar odosielame po prijatí potvrdenia o vykonanej platbe od nášho partnera ComGate.


Bankový prevod | Zadarmo

Platba klasickým bankovým prevodom, po zvolení tohto spôsobu platby vám od nás príde e-mail s údajmi potrebnými pre vykonanie platby - IBAN, SWIFT (BIC), Variabilný symbol a Čiastka k úhrade. Platba je možná aj pomocou QR kódu. Tovar odosielame po pripísaní platby na náš účet.


Apple Pay | Zadarmo

Platba s pomocou Apple Pay cez zabezpečenú platobnú bránu ComGate.


Google Pay | Zadarmo

Platba s pomocou Google Pay cez zabezpečenú platobnú bránu ComGate.


Dobierka | 1,5 €

Platba kuriérovi v hotovosti pri prevzatí tovaru. Maximálna hodnota objednávky pri platbe dobierkou je 200 €.